Lista członków

Zobacz listę Logoterapeutów!

Polskie Towarzystwo Logoterapii i Noo-Psychosomatyki

Członkowie honorowi

Imię i nazwisko Obszar działania Rekomendacje
Prof. zw. dr hab. ddr h.c. Kazimierz Popielski Lublin II Stopnia
HonDD Eleonore Frankl Vienna II Stopnia
mgr Aleksander Vesely Los Angeles/Vienna II Stopnia
Ph.D. Alex Pattakos Canada Greece USA II Stopnia

Członkowie zwyczajni

Imię i nazwisko Telefon Email Obszar działania Rekomendacje
dr Lilia Suchocka 600645456 liliasuchocka@ibnps.eu Lublin II Stopnia
dr Dorota Zawadzka dzawadzka@aps.edu.pl Warszawa
mgr Angelika Szczepanik 573 178 233 angelikaszszczepanik@gmail.com Lublin
mgr Magdalena Zborała-Orlińska +48534902367 kontakt@terapeutyczny.pl Poznań
lek. Maciej Gołąb 783548877 balogwitek@tlen.pl Kościan
dr Justyna Deręgowska 509703116 deregowscy@gmail.com Poznań
mgr Anna Dobosz 785009400 kontakt@annadobosz.pl Szczecin
mgr Alicja Zalewska 601651651 alicjazalewska@o2.pl Warszawa
mgr Paweł Pienkiewicz 508185101 akme.szkolenia@gmail.com Gliwice
dr Tomasz Błachuciński 667109255 tblachucinski@wp.pl Wałbrzych
mgr Kinga Rzeszutek 516234220 agnik.rzeszutek@gmail.com Kraków/Gorlice
mgr Dobrosława Jedynak 609404199 jedynaki@op.pl Nakło nad Notecią,
mgr Beata Ruśnica 667192919 beata.rusnica@tlen.pl Nowy Wiśnicz
dr Marzena Piłat 607426015 marzena.pilat@usz.edu.pl Szczecin; Lublin; Warszawa
mgr Jakub Mikołajczak 697333790 kontakt@opusanima.pl Wrocław, woj. dolnośląskie
mgr Monika Pawlak 601572768 monika.pawlak.psycholog@wp.pl Luboń, Skórzewo koło Poznania
mgr Polina Udodenko +380975971095 polina.udodenko@gmail.com Kijów, Ukraina
dr Krzysztof Gąsior 604 092 602 gasior@psychoterapia24.com Kielce
mgr Paulina Denisiuk 513221557 psycholog.denisiuk@gmail.com Warszawa
mgr Małgorzata Podolecka 604103905 malgorzata@podolecka.pl Polska
mgr Anna Szalast 695446473 anszalast@gmail.com Chełm
mgr Oktawia Zalewska 511297224 oktawiaf@gmail.com woj. warmińsko-mazurskie
mgr Agnieszka Rozum 695415667 agarozum77@gmail.com Krotoszyn woj. wielkopolskie
mgr Karolina Szefler-Serylak 609120830 k.serylak@gmail.com Zielona Góra
mgr Agnieszka Szymańska 693779413 jagnisiasz@gmail.com Tarnów, woj. małopolskie
dr Katarzyna Kutek-Sładek 509594146 k.kutek.sladek@gmail.com Kraków
mgr Wojciech Kubicki 516791832 kubickiwoj@wp.pl woj. dolnośląskie
dr Bogna Dowgiałło 501445906 bogna.dowgiallo@ug.edu.pl Gdańsk
dr Roman Solecki 691 336 840 roman.solecki@gmail.com Kraków, woj. małopolskie
mgr Justyna Gwóźdź 798445673 psycholog.justynagwozdz@gmail.com Zgierz/ Łódź woj. łódzkie
dr Anetta Ocytko +48605142538 anettaocytko@gmail.com Wiedeń, Kraków
mgr Monika Kołtuniak 509 688 861 monika@psychologemdronline.pl Biała Podlaska oraz terapia online
mgr Tatiana Hrechorowicz 504222622 tatianahrechorowicz@gmail.com Warszawa, Online
mgr Karolina Lewandowska 692984708 karolinaa.walczynska@gmail.com woj. łódzkie
mgr Marta Kaciuba 530 933 742 martakaciuba@ibnps.eu Lublin
mgr Piotr Pruszko 517160560 pruszkop@gmail.com Łomża
mgr Damian Warzecha 889487063 warzechadamian@gmail.com Tarnów
dr inż. Krzysztof Myjak +4915772187402 k.myjak@gmail.com Allmendingen, Niemcy
dr Katarzyna Pilipczuk +48660628776 katarzyna@pilipczuk.pl Warszawa
mgr Anna Karpińska 601912176 annakarpinska@gmail.com Kamień Pomorski
dr Agata Celińska-Miszczuk +48503314303 agata.celinska.miszczuk@gmail.com Lublin, woj. lubelskie
mgr Wojciech Porada 500357873 padrewojtek@gmail.com cała Polska
mgr Arkadiusz Zelazkowski 607801448 zelazny3549@gmail.com zach-pom
dr Teresa Fedyk-Kida +48606680468 teresafedyk@gmail.com Przemyśl
mgr Monika Chmielewska 603911399 monikachmielewska@outlook.com Warszawa, woj. mazowieckie
mgr Radosław Rafał +48697120322 radoslawrafal@gmail.com Oborniki wlkp, woj. wielkopolskie
mgr Anna Sokołowska +48604207281 adsokolowska@gmail.com Woj. Mazowieckie
mgr Małgorzata Awtani 0048509620477 gosiaawtani@hotmail.com Warszawa województwo Mazowieckie
mgr Anna Śliwińska 606210430 anna.k.sliwinska@gmail.com Województwo Mazowieckie
mgr Łukasz Piętal 575001206 lucius314@gmail.com Lublin
dr n. med. Małgorzata Pasek +48691524492 tarnina2@gmail.com Woj. Małopolskie
mgr Anna Wójciuk 664192247 anna.j.wojciuk@gmail.com Zamość
mgr Aleksandra Magdalena Sławińska 607540343 aleks.slawinska@wp.pl Szczecin, woj. zachodniopomorskie; Lublin, woj. lubelskie
mgr Marta Chrisidu 792830021 marta.chrisidu@gmail.com Wałbrzych, woj. dolnośląskie

Członkowie nadzwyczajni

Imię i nazwisko Telefon Email Obszar działania Rekomendacje
mgr Dorota Madzia 607232834 dorotama@op.pl Cieszyn
mgr Krzysztof Janowski 531745006 krzysztofjanowski2@gmail.com Warszawa
mgr Leopold Jaworski 501399543 leopold.jaworski@interia.pl Wałbrzych, Dolnośląskie
dr Małgorzata Miksza 796822369 gosiamiksza@o2.pl Łódź
mgr Alicja Ziemska 606 825 665 alisslaw@op.pl Warszawa, woj. mazowieckie, woj. dolnośląskie,
Ewa Żygadło 502788806 ewa8989@wp.pl Pajęczno,woj łódzkie
mgr Marta Wrzodak 501328788 ichtyska@interia.pl woj. śląskie
mgr Marta Czajczyńska 507 317 959 mezuza77@wp.pl Łódż,woj. łódzkie
mgr Dorota Kościukiewicz-Markowska 506588129 dorota@dorota.tv Szczecin
dr Katarzyna Szmaglińska 603688269 kszmaglinska@wp.pl Katowice, woj. śląskie
mgr Przemysław Migała +491776028614 migalap@wp.pl Bawaria Niemcy
Wojciech William Gruff +48788153993 wojciechgruff@gmail.com Warszawa, woj. mazowieckie, online
Norbert Marek +48697661574 kontakt@norbertmarek.pl Południowa Polska, a zwlaszcza woj. małopolskie, śląskie oraz podkarpackie
mgr Anna Teresa Parakiewicz 786862092 sensoriaolsztyn@gmail.com Olsztyn
mgr Aneta Biedrzycka +48506760481 an.biedrzycka@gmail.com Poznań, wielkopolska
mgr Anna Migalska +48601950106 migalskaa@gmail.com Lubin, woj. dolnośląskie
dr Kasper Sipowicz +48609067185 kaspersipowicz@gmail.com Warszawa i Łódź
mgr Katarzyna Wiśniewska +48506021431 katarzynawisniewska86@gmail.com Warszawa, woj. mazowieckie
mgr Marek Białożyt +48514174742 marekbialozyt@gmail.com Warszawa, on-line
Michał Paśnik +48731424000 micpasnik@gmail.com Lublin
mgr Piotr Machała 512447103 pepeuk13@poczta.fm Wrocław
lic Maciej Kryczka 664483064 kryczka.maciej@gmail.com Olsztyn, warmińsko-mazurskie
lek. med. Urszula Pokorska +48503318485 upok@op.pl Woj. Mazowieckie
mgr Magdalena Czarnocka-Baran 608509453 magda.czarnockabaran@gmail.com mazowieckie
mgr Maciej Szeszko 697154929 maciejszeszko@gmail.com Bagno, dolnośląskie
mgr Małgorzata Alberska 501740439 alberscy@poczta.onet.pl Kraków
mgr Aneta Wolny 697120791 aneta_wolny@o2.pl Lublin
mgr Łukasz Kocaj 570471687 lukocajos@wp.pl Ostrów Wielkopolski, woj. Wielkopolskie
lic. Marek Hudy +32 473 178 105 m.hudy@protonmail.com Belgia, Polska, online
mgr Wojciech Baran +48503700896 woytek.baran@gmail.com Warszawa, mazowieckie
mgr Agata Pietras 785600547 agata.a.pietras@gmail.com Warszawa
mgr Barbara Kociok +48607849784 basiakociok@gmail.com Kalisz, woj Wielkopolskie
lic Magdalena Nocoń-Łysko 508190508 mnoconlysko@gmail.com Lublin, woj. lubelskie
mgr Alicja Libura 608736632 alicjalibura123@gmail.com online, Kraków-Katowice
mgr Anna Oleksy 501632199 rozwojgabinet@gmail.com Krynica - Zdrój, małpolskie
mgr Elżbieta Oleksy 534265573 elzbieta.oleksy1988@gmail.com Krynica-Zdrój, Małopolskie
mgr Agnieszka Michalak 605232605 michalaga@me.com Kalisz, woj.wielkopolskie

Dołącz do nas!

Zapraszamy do współtworzenia Towarzystwa!

Zapisz się do Towarzystwa

Uzyskaj rekomendację

Zobacz warunki

Telefon

+48 573 178 233

Email

kontakt@towarzystwologoterapii.pl

Adres

ul. Farmaceutyczna 13,
Lublin 20-706

KRS 0000769231

NIP 7123381316

REGON 382448204

Copyright © Polskie Towarzystwo Logoterapii i Noo-Psychosomatyki 2019-2023

Polityka prywatności